PANEL LOGOWANIA

Hasło*
Pamiętaj mnie

Logo klubu

Galeria zdjęć: 62 Centralny Zlot Turystów Kolarzy PTTK "MAZURY 2013".
Majówka w Bachorzu - maj 2013.
Skłudzewo - 14.04.2012r.

Informator KTkol

• Klub Turystyki Kolarskiej „Bicykl-1977” w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na VI Tour de Bicykl 2018, który odbędzie się w dniach 29 czerwca – 1 lipca 2018 r. z bazą w Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym „Biały Daniel” w Mojej Woli. Szczegóły w regulaminie. – regulamin (.doc)

• 31 maja br. w Boszkowie obradowała Komisja Turystyki Kolarskiej ZG PTTK. Obrady prowadził przewodniczący Marek Koba; w posiedzeniu gościnnie uczestniczyli członkowie honorowi PTTK Edward Kutyła i Stanisław Radomski oraz będący v-przewodniczącym Komisji Marian Kotarski. Wysoko oceniono organizację 58 ogólnopolskiego zlotu przodownickiego w Boszkowie oraz wysłuchano informacji o przygotowaniach do Zlotu UECT w Kurozwękach. Zapoznano się […]