Zaloguj

PANEL LOGOWANIA

Login*
Hasło*
Pamiętaj mnie

Logo klubu

Galeria zdjęć: 62 Centralny Zlot Turystów Kolarzy PTTK "MAZURY 2013".
Majówka w Bachorzu - maj 2013.
Skłudzewo - 14.04.2012r.

Lista uczestników

Dostępnych jest 130 miejsc. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

  1. Krystyna Wierzchoń  Gryf - Bydgoszcz
  2. Krystyna Szulc Gryf - Bydgoszcz
  3. Dawid Trawnik Gryf - Bydgoszcz
  4. Tadeusz Pospieszała Gryf - Bydgoszcz
  5. Zbigniew Luttmann Gryf - Bydgoszcz
  6. Krzysztof Piekarz Gryf - Bydgoszcz
  7. Roman Sobolewski Gryf - Bydgoszcz
  8. T masz Gołata Gryf - Bydgoszcz
  9. Łukasz Szymandera Gryf - Bydgoszcz
  10. Małgorzata Brzozowska Gryf - Bydgoszcz
  11. Aleksander Brzozowski Gryf - Bydgoszcz
  12. Jadwiga Lewandowska Gryf - Bydgoszcz
  13. Ewelina Szala-Paciulewicz Gryf - Bydgoszcz
  14. Maria Walczak Gryf - Bydgoszcz
  15. Jolanta Tecław Gryf - Bydgoszcz
  16. Czesław Tecław Gryf - Bydgoszcz
  17. Gustaw Krzyżanowski Gryf - Bydgoszcz
  18. Gabriela Robaszkiewicz Gryf - Bydgoszcz
  19. Antoni Jagodziński - Płock
  20. Irena Klarczyńska Gryf - Bydgoszcz
  21. Zdzisław Malkiewicz Gryf - Bydgoszcz
  22. Barbara Szymańska - Płock
  23. Zofia Korzeniewska Milanówek
  24. Beata Kalinowska Milanówek
  25. Marek Kalinowski Milanówek
  26. Michał Brytan Milanówek
  27. Mieczysław Figiel Milanówek
  28. Andrzej Sarnowski Milanówek
  29. Michał Belka Milanówek
  30. Janusz Kornacki Milanówek
  31. Zofia Osińska - Milanówek
  32. Agnieszka Wadas
  33. Paweł Wadas
  34. Julian Lisowski Milanówek
  35. Mateusz Michalak - Milanówek
  36. Grażyna Matusiak Milanówek
  37. Adam Matusiak Milanówek
  38. Konrad Margas Końskie
  39. Zbigniew Lewiński Cyklista - Włocławek
  40. Tadeusz Skrzypczyński - Płock
  41. Adam Niemiec - Sochaczew
  42. Roman Paradowski - Sochaczew
  43. Bartosz Sokołowski - Grudziądz
  44. Emilia Maćkowiak - Grudziądz
  45. Jolanta Sokołowska - Grudziądz
  46. Wiesław Sokołowski - Grudziądz
  47. Daniela Michalak - Przygoda - Toruń
  48. Bogumił Michalak - Przygoda - Toruń
  49. Halina Stańczyk - Przygoda - Toruń
  50. Mirosław Stańczyk - Przygoda - Toruń
  51. Barbara Joachimiak - Przygoda - Toruń
  52. Jacek Joachimiak - Przygoda - Toruń
  53. Barbara Szwejkowska - Przygoda - Toruń
  54. Roman Skonieczny - Przygoda - Toruń
  55. Irena Klejbach - Przygoda - Toruń
  56. Stanisław Klejbach - Przygoda - Toruń
  57. Janusz Lipnicki - Przygoda - Toruń
  58. Janusz Podlasiński - Przygoda - Toruń
  59. Waldemar Wieczorkowski - Przygoda - Toruń
  60. Marek Sokołowski - Przygoda - Toruń
  61. Witold Żuchowski - Przygoda - Toruń
  62. Janusz Wiśniewski - Przygoda - Toruń
  63. Marek Kiełbasiński - Przygoda - Toruń
  64. Anna Wiśniewska
  65. Marek Bednarski
  66. Tomasz Nowacki - Grudziądz
  67. Urszula Wajgert - Przygoda - Toruń
  68. Wojciech Wajgert - Przygoda - Toruń
  69. Danuta Kwiatkowska - Przygoda - Toruń
  70. Iwona Wienconek - Przygoda - Toruń
  71. Alicja Rutkowska - Grupa Agrykola
  72. Ewa Kempińska - Torpedo
  73. Jerzy Kempiński - Torpedo
  74. Marek Olejniczak - Płock
  75. Grażyna Nowacka - Płock
  76. Czesław Parczewski - Płock
  77. Roman Sadowski - Płock
  78. Józef Bielecki - Płock
  79. Waldemar Karpiński - Płock
  80. Radosław Gorzelany - Płock
  81. Stanisław Brańka - Płock
  82. Maciej Witkowski - Płock
  83. Bożena Pawlak - Bydgoszcz
  84. Bernard Milewski - Płock
  85. Agnieszka Roman - Vagabundus
  86. Andrzej Roman - Vagabundus
  87. Bogna Seidel-Zygier - Grudziądz
  88. Henryk Kowalski - Grudziądz
  89. Rafał Łasiński - "Na Fali" Gdynia
  90. Beata Wróbel - "Na Fali" Gdynia
  91. Izabela Formella - "Na Fali" Gdynia
  92. Jerzy Formella  - "Na Fali" Gdynia
  93. Tomasz Gzik - "Na Fali" Gdynia
  94. Anna Domagalska - Łabędzka - Beneqteam
  95. Alina Skiba - Grudziądz
  96. Zbigniew Grabowski - Grudziądz
  97. Barbara Dobek - Grudziądz
  98. Anna Chrościcka - Grudziądz
  99. Bogdan Czajka - Płock
  100. Grzegorz Kurkowski - "Przygoda" Toruń
  101. Wiesław Balcerzak "Przygoda" Toruń
  102. Artur Pawłowski - Włocławek
  103. Patryk Pawłowski - Włocławek
  104. Marcin Pawłowski - Włocławek
  105. Zygmunt Chochoł - Włocławek
  106. Jakub Piórkowski - Włocławek
  107. Marek Lewandowski - Bydgoszcz

 

Informator KTkol

  • Klub Turystyki Kolarskiej „Bicykl-1977” w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na VI Tour de Bicykl 2018, który odbędzie się w dniach 29 czerwca – 1 lipca 2018 r. z bazą w Ośrodku Rekreacyjno-Sportowym „Biały Daniel” w Mojej Woli. Szczegóły w regulaminie. – regulamin (.doc)

  • 31 maja br. w Boszkowie obradowała Komisja Turystyki Kolarskiej ZG PTTK. Obrady prowadził przewodniczący Marek Koba; w posiedzeniu gościnnie uczestniczyli członkowie honorowi PTTK Edward Kutyła i Stanisław Radomski oraz będący v-przewodniczącym Komisji Marian Kotarski. Wysoko oceniono organizację 58 ogólnopolskiego zlotu przodownickiego w Boszkowie oraz wysłuchano informacji o przygotowaniach do Zlotu UECT w Kurozwękach. Zapoznano się […]

  • Szczeciński Turystyczny Klub Kolarski „88” zaprasza na XXI Ogólnopolski Rowerowy Zlot Rocznicowy, który odbędzie się w dniach 6-8 lipca 2018 r. w Szczecinie. Szczegóły w regulaminie. – regulamin zlotu (.pdf) – karta zgłoszenia (.doc)