PANEL LOGOWANIA

Hasło*
Pamiętaj mnie

Logo klubu

Galeria zdjęć: 62 Centralny Zlot Turystów Kolarzy PTTK "MAZURY 2013".
Majówka w Bachorzu - maj 2013.
Skłudzewo - 14.04.2012r.

.

Odznaka Województwa Kujawsko - Pomorskiego

Można już zdobyć odznakę rowerową województwa kujawsko-pomorskiego. Aby tego dokonać konieczne jest uzyskanie potwierdzenia pobytu w 38 wojewódzkich miejscowościach. Łączna długość trasy do pokonania na kołach, której składowe stanowią odległości pomiędzy kolejnymi miejscowościami, wynosi ~700km. Szczegóły dotyczące uzyskania odznaki, wraz z wykazem miejscowości zamieszczone zostały w regulaminie:

Załącznik nr 3/17 do protokołu Zarządu Oddziału z dnia 12.12.2017r.

Informator KTkol

• Rajd został zorganizowany przez Turystyczny Klub Kolarski PTTK im. Wł. Huzy w Gliwicach. Trwał od 11 do 18 sierpnia 2018 r. Baza rajdu zlokalizowana była w dawnej szkole w Chomiąży Szlacheckiej. Na Rajd przybyło 138 uczestników z 12 województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego, lubelskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego. Byli to członkowie klubów rowerowych PTTK, […]

• Oddział Zakładowy PTTK przy PKN ORLEN S.A. w Płocku na wniosek Klubu Turystyki Kolarskiej „Beneqteam” ustanowił jednostopniową odznakę „100-lecie odzyskania niepodległości”. Zachęcamy do zdobywania odznaki i poznania historii oraz miejsc walk związanych z odzyskaniem niepodległości po 123 latach zaborów. – regulamin odznaki (.doc) – wykaz obiektów (.doc)

• Klub Turystyki Kolarskiej PTTK „Przygoda” w Toruniu zaprasza na XI Ogólnopolski Zlot Rowerowy, który odbędzie się w dniach 14-16 września 2018 r. z bazą w Przyjezierzu. Szczegóły w regulaminie. – regulamin zlotu (.doc) – karta zgłoszenia (.doc)